آغاز به کار رسمی دبیرخانه سومین دوره همایش مدیریت، حسابداری و اقتصاد در توسعه پایدار
1395/11/26

 

بی شک هر فعالیت نظام مند علمی، در گرو تلاش خردمندانه تمامی اساتید، مدیران، پژوهشگران و دانشجویان و تمامی اهالی قلم است.

 

خداوند را سپاسگزاریم بابت برگزاری موفق دو دوره این همایش و استقبال بی نظیر شما پژوهشگران عزیز، و بسیار سپاسگزاریم از همراهی عزیزانی که از سراسر ایران و از راه های دور و نزدیک با دبیرخانه همایش در ارتباط بودند و با حضور در شهر مقدس مشهد، ما را در هرچه بهتر برگزار کردن این همایش یاری رساندند.

 

همانطور که مستحضرید "نخستین همایش تدبیر مدیریت، حسابداری و اقتصاد در توسعه پایدار" در بهمن ماه 1397 و در محل هتل 4 ستاره آرتاگوانا مشهد مقدس با حضور بیش از 100 نفر از پژوهشگران و اساتید برجسته برگزار و بیش از 180 مقاله برای دبیرخانه این همایش ارسال شده بود. (www.1st.tadbir-maes.ir)

 

"دومین همایش بین المللی تدبیر مدیریت، حسابداری و اقتصاد در توسعه پایدار"  نیز در تیرماه 1398 و در تالار آفاق و با حضور بیش از 150 اندیشمند این حوزه برگزار شد. در این دوره از همایش نیز بیش از 145 مقاله توسط دبیرخانه همایش دریافت شد. (www.2st.tadbir-maes.ir)

 

بر طبق برنامه ریزی انجام شده و طبق آخرین مصوبه شورای سیاستگذاری همایش در پایان دومین دوره، مبنی بر برگزاری سومین دوره همایش در تابستان 1399، اقدامات اولیه برگزاری سومین دوره این همایش انجام شد. اما متاسفانه شیوع ویروس کرونا در سطح جامعه برگزاری همایش را برای برگزار کنندگان سخت کرد. با این حال این همایش با تاخیر دوماه بزودی برگزاری خواهد شد.

لذا اولین جلسه شورای سیاستگذاری در مورد سومین دوره همایش در بهمن ماه 1398 برگزار شد و مقرر شد تا 

 

 

 

سومین همایش تدبیر مدیریت، حسابداری و اقتصاد در توسعه پایدار

 

 

2 اسفند ماه 1399

در مشهد مقدس برگزار شود.

(www.tadbir-maes.ir)

 

بر همین اساس از تمامی نخبگان، دانشجویان، اساتید و پژوهشگران عزیز دعوت میشود تا ما را در هرچه بهتر برگزار کردن این همایش یاری رسانند. شما می توانید به عنوان اعضای کمیته علمی، اعضای کمیته داوران و یا نویسنده مقاله با این همایش همکاری داشته باشید.

 

این همایش در رشته های ذیل پذیرای مقالات شما خواهد بود:

1. مدیریت (کلیه گرایش ها)

2. حسابداری (کلیه گرایش ها)

3. حسابرسی (کلیه گرایش ها)

4. اقتصاد (کلیه گرایش ها)

5. بانکداری و علوم بانکی (کلیه گرایش ها)

6. اشتغال و کارآفرینی (کلیه گرایش ها)

7. کسب و کار (کلیه گرایش ها)

8. بازرگانی و بازاریابی (کلیه گرایش ها)

9. آمار، ریاضی و احتمال (کلیه گرایش ها)

10. و کلیه رشته های مرتبط

 


در پایان از مسیر سبزی که شما فرهیخته گرامی برای انتقال تجربیات و بررسی پژوهش ها و دستاوردهای علمی خود برای این همایش انتخاب کرده اید، سپاسگزاریم.

 

 

باتشکر

دبیرخانه دائمی همایش