دبیرخانه سومین همایش بین المللی تدبیر مدیریت، حسابداری و اقتصاد در توسعه پایدار
1399/12/30

 

 

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پژوهشگران محترم

 

 

با یاری خداوند متعال سومین همایش بین المللی تدبیر مدیریت، حسابداری و اقتصاد در توسعه پایدار در روز جمعه مورخ 22 اسفندماه 1399 در شهر مشهد و در سالن همایش آرتاگوانا و با حضور تعداد زیادی از نخبگان و اساتید کشوری و بین المللی و پژوهشگران ارجمند برگزار گردید. 

 

برگزاری این همایش تحت تاثیر و رعایت پروتکل های بهداشتی از بابت انتشار ویروس کووید 19، بود و از همراهی پژوهشگران تشکر و قدردانی می کنیم.

 

طبق برنامه قبلی این همایش از ساعت 8 صبح آغاز گردید و پس از مراسم ابتدایی و سخنرانی دبیر علمی، سرکارخانم حسینیان و دبیر اجرایی جناب آقای مهندس ایوبی، پنل های علمی تخصصی در چهار محور 1)علوم مدیریتی، 2)حسابداری و 3)اقتصاد  بصورت جداگانه برگزار گردید.

در هر محور 3 مقاله برتر بصورت سخنرانی ارائه شدند و جمعا 12 مقاله برتر به نشریات اپن اکسس مورد مکاتبه دبیر محترم علمی، معرفی شدند. این مراسم پس از صرف ناهار در ساعت 15 به کار خود پایان داد.

 

همچنین طی سخنرانی های پایانی، خط مشی کلی چهارمین دوره همایش تبیین شد و ان شاءالله در سال 1400  این مهم، تحقق پیدا خواهد کرد.

 لذا از هم اکنون برنامه ریزی های لازم برای چهارمین دوره این همایش در حال انجام است که پس از طی مقدمات لازم در یک فراخوان عمومی به اطلاع کلیه پژوهشگران عزیز و ارجمند خواهد رسید و کسانی که در این دوره همایش ما را یاری کردند، در صورت تمایل با شرایط بسیار ویژه در دوره بعدی در کنار ما خواهند بود.

 

 

باتشکر

حسینیان

دبیر علمی همایش